Producenci
Anker Ładowarka MagGo 15W 3w1 składana biała EU
Opis
Bezprzewodowa stacja ładująca Anker MagGo (składana 3 w 1) biała
Moc ładowania 15 W: Odkryj moc szybkiego ładowania 15 W, z certyfikatem Qi2 i bezproblemową kompatybilnością z MagSafe.
Kompaktowa i składana : Ważąca zaledwie 195 g ta stacja ładująca po złożeniu zmieści się w każdej torebce, szybko i niezawodnie naładuje urządzenia.
Oszczędzaj swój czas: Naładuj baterię Apple Watch Series 9 do 47% w zaledwie 30 minut dzięki certyfikatowi MFW znacznie szybciej niż konwencjonalne ładowarki.
Ładowarka do nadgryzionych jabłek 3 w 1: ładuj jednocześnie iPhone'a, słuchawki AirPods i Apple Watch i używaj wbudowanej regulowanej podstawki na telefon jako uchwytu.
Oficjalnie certyfikowane szybkie ładowanie Apple Watch
Ładuj dwa razy szybciej
Możesz teraz ładować magnetycznie swojego iPhone'a z dwukrotnie większą szybkością dzięki PowerIQ firmy Anker, naszemu najinteligentniejszemu bezprzewodowemu systemowi szybkiego ładowania.
- Naładuj iPhone'a 15 Pro do 20% 15W
- Twój najlepszy kompaktowy partner w ładowaniu
- Dzięki najbardziej kompaktowej konstrukcji w historii Anker jest to bezprzewodowa ładowarka 3 w 1, idealna podczas podróży służbowych lub wakacyjnych.
Bezprzewodowa stacja ładująca Anker MagGo wykorzystuje oficjalnie certyfikowaną technologię szybkiego ładowania Apple. Oznacza to, że Twój Apple Watch może osiągnąć 47% baterii już po 30 minutach ładowania.
Moc wyjściowa
- Smartfon: maks. 15 W
- Apple Watch: maks. 5 W
- Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS: maks. 5 W
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 15 W |
| Napięcie wyjściowe | 15 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Akcesoria w zestawie | Bezprzewodowa stacja ładująca Anker MagGo (składana 3 w 1), zasilacz USB-C 40 W, kabel USB-C na USB-C o długości 1,5 m, instrukcja powitalna. |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 89 × 60 × 25 mm |
| Waga | 0.196 kg |