Producenci
Anker Ładowarka PowerWave MagGo 2-w-1 + 5000 mAh Niebieski
Opis
Ładowarka indukcyjna PowerWave MagGo 2-w-1 z powerbankiem 5000 mAh Niebieska
- Nadaje się do Apple
- Kabel w zestawie Tak
- Długość przewodu 1.5 m
- Złącze kablowe USB-C
- Złącze wyjściowe bezprzewodowe ładowanie
- Liczba naładowanych urządzeń 1
- Maksymalny prąd wyjściowy 2.4 A
- Maksymalna moc 7.5 W
- Obsługa szybkiego ładowania Nie
- Szybkie ładowanie Nieobsługiwane, brak wsparcia
- Technologia GaN Nie
- Funkcja podstawki Tak
- Ładowanie Apple Watch Nie
- Ładowanie Samsung Watch Nie
- Przeznaczony do telefon komórkowy, słuchawki
- MagSafe zgodny tak
Dane techniczne
| Rodzaj | Indukcyjna |
| Rodzaj | Magnetyczna |
| Moc | 7.5 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Apple |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | Szerokość 11.0 cm x Wysokość 16.0 cm x Głębokość 11.0 cm |
| Waga | 0.4 kg |