Producenci
Anker Ładowarka magnetyczna MagGo 15W biała
Opis
Ładowarka magnetyczna MagGo 15W biała
Dzięki zastosowaniu technologii magnetycznej oraz mocy 15 W, ładowarka ta zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie Twojego iPhone'a oraz AirPodsów z etui ładującym.
- Niewielkie wymiary sprawiają, że ładowarka jest poręczna i łatwa w przechowywaniu.
- Napięcie wyjściowe wynoszące 9 V oraz prąd wyjściowy maksymalnie 2.5 A zapewniają szybkie i efektywne ładowanie.
- Dodatkowo, ładowarka jest kompatybilna z szeroką gamą modeli iPhone'ów, co sprawia, że jest uniwersalnym rozwiązaniem dla posiadaczy różnych generacji tych urządzeń.
Dane techniczne
| Rodzaj | Magnetyczna |
| Moc | 15 W |
| Napięcie wyjściowe | 9 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.5 A |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 88 x 88 x 153 mm |
| Waga | 250 g |