Producenci
Anker Powerbank Anker 633 10000 mAh 15W 27W USB-C czarny
Opis
Powerbank Anker 633 10000 mAh 15W 27W USB-C czarny
Dane techniczne
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Pojemność baterii | 1000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 0 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 0 A |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Kolor | Szary |
| Akcesoria w zestawie | Powerbank Anker 633 Magnetic Battery (MagGo), kabel USB C o długości 60 cm na USB-C, instrukcja obsługi |
| Wymiary | 107 x 66.5 x 18.15 mm |
| Waga | 218 g |
| Pozostałe parametry |
|