Producenci
Anker Powerbank PowerCore Ess ential 20 000 PD Czarny
Opis
Powerbank PowerCore III Sense 20 000 mAh
Power Bank o dużej pojemności 20000mAh 18W USB-C Power Delivery do iPhone'a 11/11 Pro / 11 Pro Max/X /8, Samsunga, iPada Pro 2018, urządzeń do szybkiego ładowania. Port USB-C obsługuje zarówno wejście, jak i wyjście. Teraz możesz ładować swoje urządzenia i ładować PowerCore z dużą prędkością .Ładowanie za pomocą ładowarki USB-A zajmie około 20 godzin.
- Ogromna pojemność 20 000 mAh zapewnia ponad 5 i pół ładowania dla iPhone'a XS, ponad 4 pełne ładowania dla Samsunga Galaxy S10 i ponad 2 i pół ładowania dla iPada mini 5.
- Szybkie ładowanie: zapewnij szybkie ładowanie 18 W do telefonów, tabletów i innych urządzeń przez port zasilania USB-C lub port USB z obsługą Qualcomm Quick Charge.
- Certyfikowane bezpieczeństwo: system bezpieczeństwa Anker MultiProtect zapewnia pełną ochronę dla Ciebie i Twoich urządzeń.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 A |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Kabel USB-A do C nie jest dołączony |