Producenci
Anker Powerbank PowerCore III Sense 10 000 mAh czarny
Opis
Przenośna ładowarka Power Bank - PowerCore III Sense 10K, 10000mAh
Zasilanie USB-C (18W)
Portable Power PowerCore III Sense 10K to jeden z najcieńszych powerbanków Power Delivery, który ma wystarczającą pojemność, aby zapewnić więcej niż dwie porcje energii dla iPhonea XS lub Google Pixel i prawie jedno pełne ładowanie dla iPada Pro 11
Trzy tryby ładowania przez Port USB-C z zasilacza 18 W (brak w zestawie)
Port USB-A z obsługą PowerIQ i tryb ładowania podtrzymującego dla urządzeń o niskim poborze mocy. Dwa porty USB umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń
Szybkie ładowanie
Naładuj PowerCore w zaledwie 4,5 h za pomocą ładowarki ściennej USB-C Power Delivery (brak w zestawie) Ładowanie za pomocą ładowarki USB-A i kabla (brak w zestawie) zajmie około 10,2 h
Jakość w każdym calu
Dzięki eleganckiemu wzornictwu i chłodnemu niebieskiemu wskaźnikowi LED wskazującemu poziom naładowania PowerCore III Sense 10K jest najwyższej jakości zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz
Dane techniczne
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1.2 A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-A |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|