Producenci
Anker Powerbank PowerCore Slim 10000mAh Czarny
Opis
PowerCore III 10K to smukła i wydajna przenośna bateria o pojemności 10000 mAh. Z dwoma wyjściami USB-A PowerIQ do szybkiego ładowania dwóch urządzeń i jednym wejściem USB-C PD do niewiarygodnie szybkiego ładowania. To wszystko, czego potrzebujesz jako towarzysz ładowania.
Bardzo wysoka pojemność
- Ogromna pojemność 10000 mAh zapewnia ponad 5 i pół ładowania dla iPhone'a XS, ponad 4 pełne ładowania dla Samsunga Galaxy S10 i ponad 2 i pół ładowania dla iPada mini 5.
Zaawansowana technologia ładowania
- Ekskluzywna technologia PowerIQ firmy Anker i technologia doładowania napięcia zapewniają optymalne ładowanie urządzeń, podczas gdy tryb ładowania podtrzymującego to najlepszy sposób na ładowanie akcesoriów o niskim poborze mocy.
Super kompaktowy
- Jedna z najlżejszych przenośnych ładowarek 10000 mAh na rynku. Smukła konstrukcja idealnie pasuje do smartfonów w dłoni lub kieszeni.
Certyfikowany bezpieczny
- System bezpieczeństwa Anker MultiProtect zapewnia pełną ochronę Tobie i Twoim urządzeniom
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.4 A |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
|
| Waga | 239.95 g |