Producenci
Anker Powerbank ZOLO 25000mAh 165W wbudowany kabel USB-C szary
Opis
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 25000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1.5 A |
| Porty USB | 2 x USB Type-C |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 156,97 x 53,85 x 49,02 mm |
| Waga | 0.595 kg |
| Pasuje do | Uniwersalny PowerBank |
| Pozostałe parametry | Wejście:
Wyjście:
|