Producenci
Anker Projektor Nebula Capsule 3 v2
Opis
Capsule 3 Laser - Mini przenośny projektor laserowy
- Doświadcz kinowej świetności
Ciesz się nocą filmową pod gwiazdami dzięki temu przenośnemu projektorowi laserowemu, wyposażonemu w źródło światła laserowego o mocy 300 ANSI Lumenów, zapewniającemu rozdzielczość 1080p HD dla zapierającej dech w piersiach przejrzystości i żywych kolorów, idealnemu do użytku na zewnątrz. - Kino w kieszonkowym formacie
- Krajobrazy dźwiękowe, które Cię otaczają
Głośniki Dolby Digital o mocy 8 W tworzą wciągające wrażenia dźwiękowe, dzięki czemu każde oglądanie w domu przypomina oglądanie w kinie z bogatym, mocnym dźwiękiem, który zwiększa satysfakcję z dźwięku produktu. Ten przenośny projektor z wbudowaną baterią zapewnia nieprzerwane wrażenia audiowizualne. - Inteligentne centrum rozrywki
Dzięki Android TV 11.0 i natywnemu Chromecastowi możesz bez wysiłku przesyłać strumieniowo swoje ulubione programy lub używać Asystenta Google do sterowania bez użycia rąk, zamieniając swój salon w inteligentną oazę rozrywki. Ten mini projektor jest nie tylko kompaktowy, ale także stanowi centrum wszystkich Twoich potrzeb w zakresie inteligentnej rozrywki. - Nieprzerwana przyjemność oglądania
Dane techniczne
| Model | D2425212 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 300 ANSI Lumenów |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,23:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Minimalna przekątna obrazu | 40 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 120 '' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Trwałość źródła światła | 30000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Poziom hałasu | 28 dB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 78 x 78 x 160 mm |
| Waga | 0.85 kg |