Producenci
Anker Projektor mobilny Nebula Apollo
Opis
Projektor mobilny ANKER Nebula Apollo
Dane techniczne
| Model | Nebula Apollo |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Rozdzielczość | 854 x 480 (WVGA) |
| Jasność | 200 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 400:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna przekątna obrazu | 20 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 100 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.58 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 3.08 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Trwałość źródła światła | 30000 h |
| Kompatybilność ze standardami komputerowymi | Android 7.1 |
| Kompatybilność ze standardami wideo |
|
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 131 x 65 x 65 mm |
| Waga | 579 g |