Producenci
Anker Słuchawki Liberty Air 2 B2C czarne
Opis
Słuchawki bezprzewodowe Soundcore Liberty Air 2
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | aptX |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 58.9 g |
| Wymiary | 51 x 56 x 25 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Wodoodporność: IPX5, pojemność akumulatora etui: 500 mAh, bezprzewodowe ładowanie etui |