Producenci
Anker Słuchawki SoundCore Life Q30 Niebieskie v2
Opis
Q30 | Słuchawki Bluetooth z redukcją szumów
- Dźwięk o wysokiej rozdzielczości: Zbalansowane środki średnie i krystalicznie czyste wysokie tony z 40-milimetrowymi przetwornikami audio zapewniającymi głęboki, intensywny profil dźwiękowy o wysokiej rozdzielczości. Obsługiwane są nawet częstotliwości do 40 kHz.
- Aktywna redukcja szumów: skutecznie redukuje do 95% wszystkich dźwięków zewnętrznych, takich jak samochody i samoloty; Idealny do słuchania muzyki w podróży lub w hałaśliwym otoczeniu.
- Indywidualne tryby: Transport dla hałasu samolotów, Outdoor dla ruchu drogowego i wiatru oraz Indoor dla dźwięków biurowych i rozmów w tle idealne rozwiązanie w każdej sytuacji.
- Muzyka non-stop: ciesz się 40 godzinami bezprzewodowego odtwarzania w trybie ANC lub nawet 60 godzinami odtwarzania w trybie standardowym! A jeśli się spieszysz, Twoje słuchawki naładują się na 4 godziny muzyki w 5 minut!
- Komfort przede wszystkim: aksamitnie miękkie nauszniki słuchawek Q30 z pianki memory, zintegrowane z miękką skórą, zapewniają elastyczny komfort podczas pracy lub słuchania muzyki.
- Certyfikat TCO: dla lepszego zrównoważonego rozwoju.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 16 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40000 Hz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 15 m |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 263 g |
| Pozostałe parametry | Materiał nauszników
Dodatkowe informacje
|