Producenci
Anker Słuchawki Soundcore Liberty Air 2 B2B - White
Opis
Słuchawki Soundcore Liberty Air 2 B2B - White
Słuchawki bezprzewodowe Soundcore Liberty Air 2 Biały Funkcje i zalety: 7-godzinny czas pracy; 10 minut ładowania, 2 h słuchania; Bluetooth 5; Wodoodporność IPX5; Inteligentna kontrola asystenta Możliwość bezprzewodowego ładowania etui. Diamentowa powłoka przetwornika Pokryte diamentem przetworniki Liberty Air 2 zwiększają pasmo częstotliwości dźwięku o 15% i zapewniają 2-krotność basu. Bezprzewodowe słuchawki Liberty Air 2 mają 4 wbudowane mikrofony z technologią redukcji szumów cVc 8.0.Dzięki temu Twój głos jest zoptymalizowany, a dźwięki otoczenia są tłumione.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 58.9 g |
| Akcesoria w zestawie |
|