Producenci
Anker Słuchawki Soundcore Life Dot 2 - Czarne
Opis
Słuchawki Life Dot2
Ekstremalnie 100-godzinny czas odtwarzania: etui ładujące ma 4-krotnie większą pojemność baterii niż inne etui, co pozwala na ciągłe wydłużanie 8-godzinnego czasu odtwarzania słuchawek.
Doskonały zrównoważony dźwięk: prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne Life Dot 2 mają 8-milimetrowe trójwarstwowe przetworniki dynamiczne, które zapewniają o 40% więcej basów i 100% więcej wysokich tonów, zapewniając bogaty, profesjonalnie zrównoważony dźwięk.
Zero-Pressure AirWings: Nasze wydrążone AirWings mają elastyczną, miękką silikonową konstrukcję, która dopasowuje się do kształtu i rozmiaru twoich uszu, zapewniając bezpieczne dopasowanie i niezrównany komfort.
Doskonałe połączenie: bezproblemowe przełączanie między używaniem obu słuchawek lub jednej strony - idealne do słuchania muzyki i wykonywania połączeń.
Parowanie w jednym kroku: prawdziwe bezprzewodowe słuchawki Life Dot 2 automatycznie łączą się z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu z etui ładującego dzięki naszej opatentowanej technologii Push and Go.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 mm |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|