Producenci
Anker Słuchawki Soundcore Liiberty Air 2 Pro White
Opis
Słuchawki bezprzewodowe Soundcore Liberty Air 2 Pro Białe
- Bezprzewodowe słuchawki Liberty Air 2 Pro są polecane przez 10 nagradzanych producentów Grammy. Dźwięk jest dostarczany z nienaganną głębią i niuansami, każdy instrument doskonale prezentuje się na szerokiej scenie dźwiękowej.
- Funkcje i zalety:Czysty dźwięk dzięki ukierunkowanej aktywnej redukcji szumów: Wybierz odpowiedni tryb za pomocą aplikacji Soundcore i słuchaj, jak dźwięki otoczenia znikają, pozostawiając tylko czysty dźwięk Twojej ulubionej muzyki. Technologia PureNote Driver: Uzyskaj 45% wzmocnienia basów i 30% szersze pasmo częstotliwości niż w zwykłych przetwornikach słuchawek. Przetworniki pokryte zostały 10 utwardzonymi nanowarstwami aby generować oszałamiającą dokładność i czystość głosu. Technologia HearID: Aby zapewnić doskonałe wrażenia słuchowe, HearID inteligentnie analizuje Twój unikalny profil słyszenia i tworzy konfigurację dźwięku dostosowaną do Twoich uszu. Możesz też przejąć pełną kontrolę nad dźwiękiem, dzięki 22 wstępnie ustawionym profilom dźwiękowym. Do 26 godzin odtwarzania:Całkowicie naładowane słuchawki oraz etui pozwalają na 26 godzin odtwarzania. Wyraźne połączenia:Słuchawki posiadają 6 wbudowanych mikrofonów z funkcją redukcji szumów otoczenia, dzięki czemu możesz prowadzić rozmowy nawet w głośnym otoczeniu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 11 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 10 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Zastosowane technologie
|