Producenci
Anker Słuchawki Soundcore P30i Bluetooth Zielone
Opis
Słuchawki Soundcore P30i Bluetooth
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 106 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 45 h |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 52 g |
| Akcesoria w zestawie |
|