Producenci
Anker Słuchawki Soundcore R50i v2 Czarne
Opis
Wyjątkowy bas i potężne wrażenia muzyczne
Charakterystyczne dla Soundcore EO i Bass-Up EO zapewniają potężne wrażenia muzyczne. 20 dodatkowych ustawień EO dostępnych w aplikacji do wyboru
Przez cały dzień otoczony muzyką
10 godzin czasu odtwarzania muzyki, 30 godzin całkowitego czasu odtwarzania. szybkie ładowanie 10 minut, aby uzyskać 2 godziny więcej czasu odtwarzania
Zabierz ze sobą słuchawki wszędzie
Smycz, która pomoże Ci przymocować słuchawki do klucza lub innej rzeczy, abyś mógł je łatwo zabrać.
Doskonała jakość rozmów
2-mikrofonowy algorytm Al zapewniający lepszą jakość połączeń
Mały, elegancki, szykowny projekt dla miejskiego stylu życia
Trzy kolory do wyboru (czarny, biały, niebieski)
Aplikacja Soundcore z możliwością personalizacji
22 gotowe ustawienia EO umożliwiające dostosowanie stylu muzycznego
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Długość przewodu | 30 cm |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 46.8 g |