Producenci
Anker Słuchawki Soundcore Sleep A20 Białe
Opis
Sleep A20 | Słuchawki douszne Sleep-Level o zwiększonym komforcie
Popraw jakość snu dzięki słuchawkom dousznym blokującym hałas
- Cała noc spokojnego snu: wyposażone w szereg funkcji, poznaj nasz ekskluzywny 4-punktowy system maskowania hałasu, końcówki douszne Twin-Seal z 3-krotnie mocniejszym pasywnym blokowaniem hałasu, maskowanie dźwięku i inteligentną kontrolę głośności, aby zapobiegać niepożądanemu hałasowi.
- Idealne dla osób śpiących na boku: Sleep A20 wykorzystuje połączone wysiłki Air Wing firmy Soundcore i ergonomicznej konstrukcji 3D owiniętej w ultramiękki materiał dla dodatkowej korzyści w postaci bezciśnieniowego komfortu, nawet podczas spania na boku.
- Bardzo długi czas odtwarzania: tryb snu zapewnia 14 godzin pracy baterii na jednym ładowaniu, wydłużony do 80 godzin dzięki etui. Tryb Bluetooth oferuje 10 godzin odtwarzania, z dodatkowymi 55 godzinami dzięki etui ładującemu.
- Spokojne przesyłanie strumieniowe treści przez Bluetooth: Stwórz ścieżkę dźwiękową do snu dzięki stabilnemu połączeniu Bluetooth 5.3 i konfigurowalnej bibliotece białego szumu, aby skomponować idealny sen.
- Analiza snu dla lepszego snu: Korzystając z czujnika MEMS, Sleep A20 śledzi pozycje i ruchy podczas snu w ciągu nocy. W połączeniu z zegarem czasu rzeczywistego ciesz się precyzyjną analizą jakości snu i uzyskaj bezcenny wgląd w swoje nocne nawyki.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Pojemność baterii | 580 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Kolor | Biały |