Producenci
Anker Słuchawki nauszne Sound core Space One PRO Białe
Opis
Słuchawki Soundcore Space One PRO
- 6 mikrofonów zapewnia doskonałą redukcję szumów
- Składana opaska na głowę
- Wyróżniona jakość dźwięku o niskiej i średniej częstotliwości
- Jakość połączeń 4-mikrofonowych
- Żywotność baterii 40H ANC/60H ANC
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 93 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Długość przewodu | 120 cm |
| Zasięg | 15 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 286.2 g |