Producenci
Anker Słuchawki nauszne Soundcore Life Q20+
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 16 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 15 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Czas pracy: do 40 h |