Producenci
Anker Słuchawki nauszne Soundcore Space One białe
Opis
Soundcore Space One
- Skoncentruj się podczas ruchliwych podróży dzięki naszej ulepszonej strukturze redukcji szumów.
- Redukcja hałasu nawet o 98%: adaptacyjna redukcja szumów wykrywa dźwięki zewnętrzne i wycieki dźwięku oraz automatycznie kalibruje się, aby zapewnić optymalną redukcję szumów.
- Uwolnij się od niechcianych rozproszeń, niezależnie od tego, czy jedziesz hałaśliwym pociągiem, tętniącą życiem kawiarnią, czy też słuchawki nie leżą prawidłowo na uszach.
- Podróż z dźwiękiem Hi-Res: 40-milimetrowe, spersonalizowane dynamiczne przetworniki Space One obsługują technologię LDAC dla bezprzewodowego dźwięku Hi-Res, zapewniając 3 razy więcej szczegółów niż standardowe kodeki Bluetooth, zapewniając bogate w szczegóły słuchanie bez plątaniny przewodów.
- 40 godzin ANC Czas odtwarzania: wyrusz w błogie podróże z 40 godzinami odtwarzania z włączoną funkcją ANC.
- 55 godzin ciągłej muzyki przy wyłączonej funkcji ANC zapewnia niekończącą się rozrywkę bez problemów z baterią.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Biały |
| Waga | 265 g |
| Akcesoria w zestawie |
|