Producenci
Apple MacBook Air 13.3 Space Gray/M1/8C CPU/ 7C GPU/8GB/256GB
Opis
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | MacBook Air |
| Rodzina procesora | Apple M1 |
| Taktowanie procesora | 3.2 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Apple M1 |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ilość rdzeni karty graficznej | 7 |
| Producent chipsetu | Apple |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 3 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 3 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Pojemność baterii | 49.9 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 18 h |
| System operacyjny | Mac OS Big Sur |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 16.1 mm |
| Szerokość | 304.1 mm |
| Głębokość | 212.4 mm |
| Waga | 1.29 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|