Producenci
Apple MacBook Air 15,3 cali: M2 8/10, 8GB, 512GB - Północ
Opis
MacBook Air
Imponująco duży.
Zdumiewająco smukły. Przedstawiamy nowego, 15calowego MacBooka Air. Z wielkim wyświetlaczem Liquid Retina, na którym Twoje ulubione działania nabierają skali. Masz więc do wyboru piętnastkę i trzynastkę. Obie wersje są turbodopalane czipem M2, mają baterię nawet na 18 godzin i łączą ultrawydajność z superporęcznością. Zatem nie tylko MacBook Air, ale i lista powodów, żeby go mieć, właśnie się powiększyła.
Twój Air.
Po Twojemu.
Dopasuj MacBooka Air do siebie wybierz rozmiar, dobierz kolor i do dzieła. Z myślą o planecie każdą jego wersję wyposażyliśmy w wytrzymałą obudowę z aluminium pochodzącego w całości z recyklingu. A dzięki konstrukcji bez wentylatorów MacBook Air nawet najbardziej wymagające zadania wykona bezszelestnie.
Wydajność.
Taka wydajność oraz tyle czasu na baterii?
Z czipem M2 wszystko możesz zrobić szybciej i sprawniej zmontować film na lekcję, opracować biznesplan z zespołem albo zrobić zakupy online, jednocześnie zerkając na serial. A dzięki baterii na cały dzień obejdziesz się bez zasilacza.
W porównaniu z laptopem PC z procesorem Intel Core i7 MacBook Air zapewnia nawet 2x szybsze działanie, nawet 50 szybsze przeglądanie internetu i nawet o 50 procent dłuższą pracę na baterii.
Wyświetlacz, kamera i AUDIO
Mistrzowski nad wyraz.
Wyświetlacz Liquid Retina w MacBooku Air cieszy oczy niespotykaną urodą. Potrafi wyświetlić miliard kolorów i ma nawet 2x wyższą rozdzielczość niż porównywalne laptopy PC. Zdjęcia i wideo imponują kontrastem i bogactwem detali, a tekst jest wyrazisty i superczytelny.
Wybitna kamera.
Kamera FaceTime HD 1080p zawsze pokaże Cię z najlepszej strony podczas luźnych rozmów z bliskimi i kiedy współpracujesz z zespołem z drugiego końca świata.
Kapitalne audio.
Głośniki MacBooka Air odtwarzają dźwięk przestrzenny w standardzie Dolby Atmos, umieszczając Cię w samym środku trójwymiarowej sceny akustycznej, kiedy słuchasz muzyki i oglądasz filmy.
Klawiatura Magic Keyboard z Touch ID
Dobre teksty.
Komfortowa i cicha podświetlana klawiatura Magic Keyboard ma klawisze funkcyjne o pełnej wysokości i czytnik Touch ID, którym możesz łatwo, szybko i bezpiecznie odblokowywać Maca oraz logować się do apek i stron internetowych jednym dotknięciem palca.
Łączność
Nieograniczone kontakty.
Dzięki wbudowanym magnesom wtyk przewodu zasilającego MagSafe łatwo się podłącza i odłącza, więc potknięcie się o kabel nie pociąga za sobą skutków. Ani komputera. Dwa porty Thunderbolt pozwalają podłączać superszybkie akcesoria i ładować Maca. Albo korzystać z dodatkowego wyświetlacza o rozdzielczości nawet 6K. A do gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji.
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | MacBook Air |
| Rodzina procesora | Apple M2 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,3'' |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Jasność | 500 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | Liquid Retina |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ilość rdzeni karty graficznej | 10 |
| Producent chipsetu | Apple |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | MacBook |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 3 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 3 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x MagSafe 3 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 66.5 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly (bateria wewnętrzna) |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 18 h |
| System operacyjny | Mac OS Ventura |
| Kolor | Inne |
| Wysokość | 1.15 mm |
| Szerokość | 340.4 mm |
| Głębokość | 237.6 mm |
| Waga | 1.51 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|