Producenci
Apple Monitor Pro Display XDR - STANDARD GLASS
Opis
Dane techniczne
| Model | Pro Display XDR |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 6016 x 3384 |
| Jasność | 1600 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x Thunderbolt 3 |
| Gniazda we/wy | 3 x USB (Type C) |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość z podstawą | 412 mm |
| Szerokość | 718 mm |
| Głębokość | 27 mm |
| Waga | 7.48 kg |