Producenci
Apple Watch SE GPS, 40mm Koperta z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu - M/L
Opis
Apple Watch SE
Okazja do zakochania. Z wielu powodów.
Koperty w trzech stylowych kolorach do wyboru. Zaawansowane czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności. Innowacyjne funkcje bezpieczeństwa. Wygodne sposoby kontaktu. Szybszy i wydajniejszy dwurdzeniowy procesor. Apple Watch SE oferuje mnóstwo możliwości. I jeszcze bardziej zachęca ceną.
- Szybkość jest w modzie.
- Ulepszony z myślą o planecie.
- Lubi się popluskać.
- Więcej wskaźników, silniejsza motywacja.
- Wykrywanie wypadków. Na wszelki wypadek.
- Zdrowie serca pod czujnym okiem.
- Wycisz się z apką Uważność.
- Przyjrzyj się sobie, kiedy śpisz.
- W bliższym kontakcie ze wszystkim, co ważne.
- Apki, żeby go sobie ustawić.
- Posłuchasz tu muzyki, podcastów i audiobooków.
- Nowy styl na pstryknięcie.
- Najlepsze tarcze na przód.
Środowisko naturalne
Bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszych produktów na środowisko w całym cyklu ich życia. Dążymy do tego, żeby do tworzenia wszystkich naszych produktów i opakowań pozyskiwać materiały w 100% odnawialne lub pochodzące z recyklingu. W konstrukcji Apple Watch uwzględniliśmy szereg rozwiązań zmniejszających jego wpływ na środowisko naturalne.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | watchOS 9 |
| Typ matrycy | OLED LTPO Retina |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Procesor | Układ SiP S8 z 64-bitowym dwurdzeniowym procesorem |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Złącza | Brak |
| Dźwięk | Wbudowany głośnik i mikrofon |
| Funkcje |
|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Koperta | 40 mm |
| Pasuje do | Apple Watch SE wymaga iPhonea 8 lub nowszego z systemem iOS 16 lub nowszym |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Inne |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 40 x 34 x 10,7 mm |
| Waga | 26.4 g |
| Pozostałe parametry | Podane wymiary i waga dotyczą koperty |