Producenci
Apple Watch SE GPS, koperta 44 mm z aluminium w kolorze księżycowej poświaty z opaską sportową w kolorze górskiego jeziora
Opis
Apple Watch SE
Okazja do zakochania. Z wielu powodów.
Motywujące wskaźniki fitnessowe. Innowacyjne funkcje zdrowotne i bezpieczeństwa. Nowe kolory pasków. Po brzegi świetnych funkcji i dobra cena - cały Apple Watch SE.
- Sen. Przyjrzyj się sobie, kiedy śpisz.
- Tętno. Trzymaj rękę na pulsie.
- Apple Watch dla Twoich dzieci. Ich niezależność. Twój spokój.
- Fitness. Doskonały partner treningowy.
- Wodoodporność. Lubi się popluskać.
- Aktywność. Ćwiczysz więcej. Motywuje bardziej.
- Tarcze i paski. Ile nastrojów, tyle strojów.
- Bezpieczeństwo. Pomoc zawsze pod ręką.
- Neutralność węglowa. Wielki krok po mniejszy ślad.
- watchOS 11. Bardzo osobisty. Bardzo precyzyjnie.
- Apple Watch Studio. Wiele kopert. Wiele pasków. Kombinuj.
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | watchOS 11 |
| Typ matrycy | OLED LTPO Retina |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Procesor |
|
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Złącza | Brak |
| Dźwięk | Wbudowany głośnik i mikrofon |
| Funkcje |
|
| Bateria |
|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 18 h |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Koperta | 44 mm |
| Pasuje do | Apple Watch SE wymaga iPhonea Xs lub nowszego, w tym iPhonea SE (2. generacji lub nowszego), z systemem iOS 18 lub nowszym |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Inne |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary | 44 x 38 x 10,7 mm |
| Waga | 32.9 g |
| Pozostałe parametry | Podane wymiary i waga dotyczą koperty |