Producenci
Apple iPhone 14 Starlight 256GB
Opis
iPhone 14
Twoje zdjęcie.Twoja czcionka.Twoje widżety. Twój iPhone.
W iOS 16 są świetne nowe opcje personalizacji ekranu blokady. Możesz na nim mieć piękną warstwę zdjęciową, nie tracąc przy tym z oka postępów w pierścieniach aktywności ani bieżących powiadomień z ulubionych apek.
iPhone 14 Plus ma naszą najwydajniejszą baterię, a iPhone 14 doskonałą baterię na cały dzień.
- Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus
- Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14
- Szybsze ładowanie bezprzewodowe ładowarką MagSafe
21% więcej ekranu.
Duża rzecz.
- iPhone 14 Plus ma wielki wyświetlacz Super Retina XDR5.
- Technologia OLED zapewnia niewiarygodny kontrast z olśniewającą bielą i głęboką czernią.
- Dzięki wysokiej rozdzielczości i dokładnemu odwzorowaniu kolorów obraz jest ostry i realistyczny.
- Funkcja True Tone dostosowuje temperaturę barw do oświetlenia, więc patrzenie w ekran mniej męczy oczy.
- Szukasz jeszcze bardziej zaawansowanego wyświetlacza?
- Na iPhonie 14 Pro działa Dynamic Island, nowy, niezwykły rodzaj interakcji z iPhonem. A na jego niegasnącym wyświetlaczu wszystko, co ważne, ogarniesz rzutem oka.
Płynna jazda.
Górskie wędrówki, a może berek z dziećmi w parku jeśli tylko filmujesz w ruchu, Tryb akcji ustabilizuje ujęcia z ręki.
Twoje filmy jak z Hollywood.
Tryb filmowy automatycznie przenosi ostrość na najważniejszy element kadru, tak jak to robią filmowi profesjonaliści. A teraz możesz nagrywać wideo w formacie 4K z częstością 24 kl./s, czyli w kinowej jakości.
Czip A15 Bionic.
Sprinter na długie dystanse.
iPhone 14 ma ten sam turboszybki czip co iPhone 13 Pro.
Czip A15 Bionic, z 5rdzeniowym GPU, napędza wszystkie najnowsze funkcje i sprawia, że rozbudowane graficznie gry i apki AR działają z niesamowitą płynnością. A frajda trwa dłużej, bo dzięki ulepszonej konstrukcji wewnętrznej iPhone ma wyższą wydajność termiczną.
Dane techniczne
| Model | iPhone 14 |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | WAP |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 3600 MHz |
| Sieć LTE | 5200 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 600 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,1'' |
| Rozdzielczość | 2532 x 1170 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | iOS 16 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pamięć wewnętrzna | 256 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ ogniwa | Li-ion (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 12 Mpix |
| Aparat - Tył | 12 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 12 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu | System dwóch aparatów:
Aparat TrueDepth:
|
| Karta SIM | eSIM |
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Złącza | Lightning |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Inne |
| Wysokość | 146.7 mm |
| Szerokość | 71.5 mm |
| Głębokość | 7.8 mm |
| Waga | 172 g |
| Pozostałe parametry |
|