Armac Akumulator 12v agm 12v 100ah uniwersalny B/12V/100AH
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
647.20
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ARMAC
Kod produktu: 1_770658
Opis
Akumulator 12v agm 12v 100ah uniwersalny B/12V/100AH
Dane techniczne
Rodzaj Akumulator
Liczba akumulatorów 1
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 100 Ah
Wymagania środowiskowe
Optymalna temperatura pracy od -20 do 50°C
Kolor Czarny
Wymiary
330 x 173 x 217mm
Waga 28 kg
Pozostałe parametry
  • Ilość ogniw 6
  • Rezystencja 7.4 MiliOm
  • Terminal M8
  • Przewidywana długość życia akumulatora do 10 lat
  • Maksymalne natężenie ładowania 25A