Armac Akumulator 12v agm 12v 40ah uniwersalny B/12V/40AH
Cena regularna:
327.80
Producent: ARMAC
Kod produktu: 1_718430
Opis
Akumulator 12v agm 12v 40ah uniwersalny B/12V/40AH
Liczba akumulatorów 1
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 40 Ah
Wymagania środowiskowe
Optymalna temperatura pracy od -20 do 50°C
Kolor Czarny
Wymiary
196 x 165 x 168mm
Waga 13.2 kg
Pozostałe parametry
  • Ilość ogniw 6
  • Rezystencja 14.5 MiliOm
  • Terminal M6
  • Przewidywana długość życia akumulatora 10 lat
  • Zalecane natężenie ładowania 4A
  • Maksymalne natężenie ładowania 10A