Producenci
Armac Akumulator 12v agm 12v 40ah uniwersalny B/12V/40AH
Opis
Akumulator 12v agm 12v 40ah uniwersalny B/12V/40AH
Producent rozwiązań zasilania awaryjnego oraz listew przeciwprzepięciowych Armac rozwija swoją ofertę akumulatorów kwasowo-żelowych (typu AGM). Model B/12V/40AH to wydajna bateria dedykowana do zastosowań takich jak: 3-fazowe zasilacze UPS lub inwertery.
Co więcej produkt bez przeszkód możemy zamontować w systemach alarmowych oraz niewielkich pojazdów takich jak wózki widłowe.
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 40 Ah |
| Wymagania środowiskowe | Optymalna temperatura pracy od -20 do 50°C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 196 x 165 x 168mm |
| Waga | 13.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|