Producenci
Armac Akumulator żelowy do UPS 12V/18AH
Opis
Akumulator 12v agm 12v 18ah uniwersalny B/12V/18AH
Każdy posiadacz UPS-a chciałby nie tylko niezawodny system zasilania awaryjnego, ale także mieć wpływ na jego czas pracy w trybie bateryjnym użytkownicy dążą do tego, aby czas podtrzymania był jak najdłuższy. Zawsze istnieje ryzyko wystąpienia sytuacji, podczas której przerwa w dostawie prądu trwa na tyle długo, że jedna bateria nie wystarcza, by podtrzymać pracę urządzeń podpiętych do UPS-a. Marka Armac dostarcza rozwiązanie poprzez wprowadzenie do swojej oferty akumulatory żelowe.
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 18 Ah |
| Wymagania środowiskowe | Optymalna temperatura pracy 25 C* do 5 C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 181 x 77 x 167 mm |
| Waga | 5.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|