Producenci
Armac Akumulator żelowy do UPS B/12V/80AH
Opis
Akumulator 12v agm 12v 80ah uniwersalny B/12V/80AH
Producent rozwiązań zasilania awaryjnego oraz listew przeciwprzepięciowych Armac rozwija swoją ofertę akumulatorów kwasowo-żelowych (typu AGM). Model B/12V/80AH to wydajna bateria dedykowana do zastosowań takich jak: 3-fazowe zasilacze UPS, inwertery i wiele więcej.
Co więcej produkt bez przeszkód możemy zamontować w systemach alarmowych oraz niewielkich pojazdów takich jak wózki widłowe.
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 80 Ah |
| Wymagania środowiskowe | Optymalna temperatura pracy od -20 do 50°C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 260 x 167 x 213mm |
| Waga | 22.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|