Armac Akumulator żelowy do UPS B/12V/80AH
Cena regularna:
483.70
Producent: ARMAC
Kod produktu: 1_770657
Opis
Akumulator 12v agm 12v 80ah uniwersalny B/12V/80AH
Liczba akumulatorów 1
Napięcie 12 V
Pojemność akumulatora 80 Ah
Wymagania środowiskowe
Optymalna temperatura pracy od -20 do 50°C
Kolor Czarny
Wymiary
260 x 167 x 213mm
Waga 22.5 kg
Pozostałe parametry
  • Ilość ogniw 6
  • Rezystencja 6 MiliOm
  • Terminal M8
  • Przewidywana długość życia akumulatora do 10 lat
  • Maksymalne natężenie ładowania 20A