Producenci
Armac Listwa przeciwprzepięciowa M3 1.5m czarna (3 gniazda)
Opis
Listwa przeciwprzepięciowa ARMAC M3 1.5m czarna (3 gniazda)
Multi M3 to podstawowy model z najnowszej serii urządzeń zabezpieczających firmy Armac. Niepowtarzalne i nowatorskie rozwiązania, zastosowane w rodzinie multi, pozwalają stworzyć produkty o różnych konfiguracjach modelowych i kolorystycznych. Specjalny sposób mocowania modułów, z których powstają produkty, został zastrzeżony w UPRP. Multi M 3 posiada trzy gniazda z uziemieniem, automatyczny, zwłoczny bezpiecznik oraz możliwość zakończenia przewodu sieciowego wtykiem IEC C14. Multi M3 może występować z przesłonami dla ochrony przed porażeniem.
Główne cechy:
-3 gniazda z uziemieniem
- Bezpiecznik automatyczny
- System przeciwprzepięciowy
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 3 |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 285 x 60 x 50 mm |
| Waga | 226 g |
| Pozostałe parametry | - Napięcie znamionowe: Un ~230V |