Producenci
Asus ASUS USB-AC51 Karta Sieciowa USB AC600 DualBand WiFi
Opis
Dwuzakresowy, bezprzewodowy adapter Wi-Fi AC600 ASUS USB-AC51
Cechy główne:
- Najmniejszy adapter USB Wi-Fi 802.11ac na rynku
- Wybór dwóch sieci 5GHz/2.4GHz dla prędkości 433Mb/s
- Natychmiastowa aktualizacja do Wi-Fi 5G następnej generacji dla komputerów stacjonarnych i notebooków
- Łatwy sposób na dodatnie Wi-Fi 802.11ac w notebookach i PC
- Współpracuje z Windowsem, Mac OS X oraz Linux'em
- Wysoka jakość transmisji
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | Brak |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 4.56 dBi |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie: |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Wymagania sprzętowe | Wolny port USB 2.0 |
| Wymiary | - Wymiary adaptera: 3 x 0.7 x 1.6 cm |
| Waga | 4 g |
| Pozostałe parametry | - Standard AC600 (150 + 433 Mbps) |