Producenci
Asus GeForce GT730 2GB DDR5 PCI 2.0 64BIT DVI/HDMI/HDCP
Opis
Dane techniczne
| Model | GeForce GT730 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce GT 730 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Szyna pamięci | 64-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 2 GB |
| Taktowanie rdzenia | 902 MHz |
| Taktowanie pamięci | 5010 MHz |
| Rdzenie CUDA | 384 |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Porty wideo | 1 x DVI-D |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Pasywne |
| Wymiary | 165 x 69 x 39 mm |
| Wersja | Box |