Producenci
Asus Karta Sieciowa USB USB-AC58 AC1300
Opis
Dwuzakresowa karta USB Wireless-AC1300
- Interfejs USB 3.0 zapewniający nawet 10-krotnie szybszy transfer danych
- Podwójna odłączana antena o wysokim zysku obsługuje do 10x pokrycie sygnału
- Zaawansowane zabezpieczenia - 64/128-bitowe standardy szyfrowania WEP, WPA, WPA2 WPA3
- EZ WPS - Konfiguracja Wi-Fi w zaledwie 2 krokach za pomocą przycisku sprzętowego WPS
- Zwiększona wydajność AC1300 AC: 400+867 Mb/s
Regulowany kabel poprawia odbiór
Uzyskaj większą elastyczność, umieszczając adapter USB-AC58 za pomocą dołączonego przedłużacza USB. Większa swoboda rozmieszczenia oznacza lepszy odbiór, ponieważ umożliwia precyzyjne dostrojenie pozycji w celu uzyskania najlepszego dostępnego sygnału.
Zewnętrzne anteny o wysokim wzmocnieniu - 5 dB - zwiększają do 10X zasięg sygnału.
Dzięki odłączanym antenom o dużym wzmocnieniu masz możliwość znacznego zwiększenia zasięgu sygnału nawet 10-krotnie bardziej niż w przypadku adapterów Wireless-g. Odłączana konstrukcja oznacza, że możesz dowolnie podłączać i odłączać anteny, a w razie potrzeby nawet je ulepszać w przyszłości.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Wymagania sprzętowe | Port USB 3.0/2.0 |
| Akcesoria w zestawie | Przedłużacz/kabel USB 3.0/USB 3.0 |