Producenci
Asus Karta graficzna GeForce GT 710 2GB GDDR5 EVO 64 bit DVI-D/DSUB/HDMI
Opis
Dane techniczne
| Model | GeForce GT 710 |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 2.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce GT 710 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Szyna pamięci | 64-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 2 GB |
| Taktowanie rdzenia | 954 MHz |
| Taktowanie pamięci | 5012 MHz |
| Rdzenie CUDA | 192 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Porty wideo | 1 x DVI-D |
| Chłodzenie | Pasywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.5 |
| Wymiary | 39 x 69 x 170 mm |
| Wersja | Box |