Producenci
Asus Karta graficzna GeForce GTX 1650 DUAL EVO OC 4G GDDR6 128bit HDMI/DP
Opis
Karta ASUS Dual GeForce GTX 1650 OC Edition z 4 GB GDDR6 EVO zapewnia wysoką częstotliwość odświeżania w wysokiej rozdzielczości
- Karta ASUS Dual GeForce GTX 1650 wykorzystuje przełomową wydajność graficzną wielokrotnie nagradzanej architektury NVIDIA TuringTM, która zapewnia doładowanie Twoich ulubionych gier
- Ultraszybka pamięć GDDR6 z ponad 50% większą przepustowością pamięci do szybkich gier
- GeForce Experience umożliwia przechwytywanie i udostępnianie filmów, zrzutów ekranu i transmisji na żywo znajomym, aktualizowanie sterowników GeForce i łatwą optymalizację ustawień w grach
- Wersja OC: Taktowanie Boost 1785 MHz (tryb OC)/ 1755 MHz (tryb domyślny)
- Odporność na kurz IP5X zapewnia ochronę przed wnikaniem cząstek, co zapewnia większą trwałość
- Technologia Auto-Extreme wykorzystuje automatyzację w celu zwiększenia niezawodności
- 144-godzinny program weryfikacji poddaje karty serii rygorystycznych testów, aby zapewnić kompatybilność z najnowszymi grami
- GPU Tweak III zapewnia intuicyjne dostosowywanie wydajności, kontrolę temperatury i monitorowanie systemu
Dane techniczne
| Model | DUAL-GTX1650-O4GD6-P-EVO |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce GTX 1650 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1755 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1785 MHz |
| Taktowanie pamięci | 12 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 896 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x DVI-D |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary | 21.2 x 12.1 x 4 cm |
| Wersja | Box |