Producenci
Asus Karta graficzna GeForce RTX 3050 DUAL OC 6GB GDDR6 96bit DP/HDMI
Opis
Karta graficzna GeForce RTX 3050 DUAL OC 6GB GDDR6 96bit DP/HDMI
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 6 GB GDDR6 z dwoma potężnymi wentylatorami Wydajność w grach AAA i ray tracing
- Multiprocesory NVIDIA Ampere do przesyłania strumieniowego: Całkowicie nowy Ampere SM zapewnia dwukrotnie większą przepustowość FP32 i lepszą wydajność energetyczną.
- Rdzenie RT drugiej generacji: Doświadcz dwukrotnie większej przepustowości w porównaniu z rdzeniami RT pierwszej generacji, a także jednoczesną technologię RT i cieniowanie, aby uzyskać zupełnie nowy poziom wydajności śledzenia promieni.
- Rdzenie Tensorowe trzeciej generacji: nawet dwukrotnie większa przepustowość dzięki oszczędnej strukturze i zaawansowanym algorytmom sztucznej inteligencji, takim jak DLSS. Rdzenie te zapewniają ogromny wzrost wydajności gier i zupełnie nowe możliwości sztucznej inteligencji.
- Wersja OC: Boost Clock 1537 MHz (tryb OC)/ 1507 MHz (tryb domyślny)
- Odporność na kurz IP5X zapewnia ochronę przed wnikaniem cząstek, co zapewnia większą trwałość.
- Konstrukcja z 2 gniazdami maksymalizuje kompatybilność i wydajność chłodzenia, zapewniając doskonałą wydajność w małej obudowie.
- Wspornik ze stali nierdzewnej jest twardszy i bardziej odporny na korozję.
- Technologia Auto-Extreme wykorzystuje automatyzację w celu zwiększenia niezawodności.
- GPU Tweak III zapewnia intuicyjne dostosowywanie wydajności, kontrolę temperatury i monitorowanie systemu.
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 3050 |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 3050 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 96-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 6 GB |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1537 MHz |
| Taktowanie pamięci | 14 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 2304 |
| Wydajność AI | 855 |
| Porty wideo | 1 x DVI-D |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary | 37 x 120 x 201 mm |
| Wersja | Box |