Producenci
Asus Karta graficzna GeForce RTX 3050 DUAL OC V2 8GB GDDR6 128Bit DVI-D/HDMI/DP
Opis
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 3050 |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 3050 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1822 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1852 MHz |
| Taktowanie pamięci | 14 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| Porty wideo | 1 x DVI-D |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary | 38 x 123 x 200 mm |
| Wersja | Box |