Producenci
Asus Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti Super OC 16G Prime GDDR6X HDMI/3DP
Opis
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 4070 Ti Super |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
| Rodzaj pamięci | DDR6X |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2655 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2625 MHz |
| Taktowanie pamięci | 21 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 8448 |
| Wydajność AI | 710 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary | 50 x 120 x 300 mm |
| Wersja | Box |