Producenci
Asus Karta graficzna RX 7600XT DUAL OC 16GB GDDR6 128bit 3DP HDMI
Opis
Karta graficzna ASUS Dual Radeon RX 7600 XT OC Edition z 16 GB pamięci GDDR6 jest uzbrojona w mechanizm dostarczania klatek na sekundę i kontrolowania kluczowych parametrów.
- Tryb OC: do 2801 MHz (taktowanie Boost)/ do 2513 MHz (taktowanie Game Clock)
- Konstrukcja wentylatora Axial-tech charakteryzuje się mniejszym hubem wentylatora, który ułatwia stosowanie dłuższych łopatek, oraz pierścieniem barierowym, który zwiększa ciśnienie powietrza w dół.
- Technologia 0dB pozwala cieszyć się lekkimi grami w względnej ciszy.
- Podwójne łożyska kulkowe wentylatora mogą wytrzymać nawet dwa razy dłużej niż łożyska ślizgowe.
- Ochronna płyta tylna zabezpiecza komponenty podczas transportu i instalacji.
- Technologia Auto-Extreme wykorzystuje automatyzację w celu zwiększenia niezawodności.
- Oprogramowanie GPU Tweak III zapewnia intuicyjne dostosowywanie wydajności, sterowanie termiczne i monitorowanie systemu.
Dane techniczne
| Model | DUAL-RX7600XT-O16G |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 7600 XT |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2493 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2513 MHz |
| Taktowanie pamięci | 18 Gbps |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | Brak |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Wymiary | 227.2 x 123.24 x 49.6 mm |
| Wersja | Box |