Producenci
Asus Karta sieciowa PCI-E WiFi 7 PCE-BE6500
Opis
ASUS BE6500 Tri Band PCI-E WiFi 7 (802.11be). Bluetooth 5.4, zabezpieczenia sieciowe WPA3, OFDMA i MU-MIMO, obsługa wielu łączy
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | PCIe |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11be |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |