Producenci
Asus Karta sieciowa USB-AX56 WiFi AX1800 bez podstawki
Opis
Karta sieciowa USB-AX56 WiFi AX1800 bez podstawki
- Natychmiastowe dodanie obsługi Wi-Fi 6 zwiększ moc swojego komputera, dodając obsługę standardu 802.11ax przez USB, co zapewni Ci szybkości do 1800 Mb/s.
- Niesamowita wydajność zapewnij sobie szybsze transmisje w mocno obciążonych sieciach dzięki technologiom OFDMA, MU-MIMO i kolorowania BSS.
- Obsługa protokołu bezpieczeństwa WPA3 dla większego bezpieczeństwa sieci Wi-Fi i lepiej zabezpieczonego uwierzytelniania.
- Plug and play rozwiązanie łatwe w użyciu z obsługą szerokiej gamy systemów operacyjnych.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 115 x 30 x 17,5 mm |
| Waga | 40.3 g |