Producenci
Asus Karta sieciowa USB-N10 Nano N150 USB2.0 - VB1
Opis
Adapter bezprzewodowy ASUS USB-N10 Nano N150
- O 25% szersze pokrycie sygnałem zapewniające lepszą łączność bezprzewodową
- Funkcja Software AP umożliwiająca bezpieczne, bezprzewodowe udostępnianie połączenia internetowego
- Funkcja automatycznego wyłączania oszczędzająca energię podczas podróży
- Obsługa najnowszych systemów operacyjnych Windows 8 i Mac 10.8
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Wymiary | 14.9 x 17.4 x 7.1 mm |
| Waga | 2 g |
| Pozostałe parametry | Moc wyjściowa:
|