Producenci
Asus Karta sieciowa USB USB-AX55 Nano WiFi 6 AX1800
Opis
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Waga | 4 g |
| Pozostałe parametry | AX1800 najwyższa wydajność AX: 1201 Mb/s + 574 Mb/s Prędkość transmisji danych:
|