Producenci
Asus Karta sieciowa Wi-Fi PCE-AX58BT AX PCI-E Bluetooth
Opis
AX3000 Dwuzakresowy adapter PCI-E WiFi 6 (802.11ax) z 2 antenami zewnętrznymi. Obsługuje 160 MHz, Bluetooth 5.0, zabezpieczenia sieci WPA3, OFDMA i MU-MIMO.
Kluczowe cechy:
- Standard Wi-Fi nowej generacji - standard WiFi 6 (802.11ax) dla lepszej wydajności i przepustowości.
- Ultraszybka prędkość Wi-Fi - prędkość Wi-Fi 3000 Mb / s, aby z łatwością obsługiwać nawet najbardziej obciążoną sieć.
- Technologia WiFi 6 - Dzięki OFDMA i MU-MIMO WiFi 6 umożliwia bardziej wydajną, stabilną i szybszą transmisję, nawet gdy wiele urządzeń przesyła dane w tym samym czasie.
- Bluetooth 5.0 dla szybszego, większego zasięgu - Przesyłaj dane nawet dwa razy szybciej niż wcześniej i przy 4X zasięgu.
- Zmniejszenie martwych stref dzięki zewnętrznej antenie - wolnostojący transceiver i kabel łączący umożliwiają łatwe ustawienie w celu uzyskania najlepszego odbioru.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | WiFi |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |