Producenci
Asus Klawiatura ROG Azoth Extreme BT/RF/USB-C/Carbon/NX Switch
Opis
ROG Azoth Extreme
ROG Azoth Extreme to spersonalizowana klawiatura gamingowa o rozmiarze 75%, która oferuje obudowę ze stopu aluminium, płytkę pozycjonującą z włókna węglowego, regulowane mocowanie uszczelki, kolorowy ekran dotykowy OLED z trójdrożnym pokrętłem sterowania, przedłużoną podpórkę pod nadgarstki, magnetycznie mocowane stopki, trzy tryby połączeń z technologią SpeedNova 2,4 GHz, fabrycznie nasmarowane przełączniki mechaniczne ROG NX z możliwością szybkiej wymiany, a także obsługę komputerów Mac.
- Najwyższa jakość wykonania: Obudowa wykonana ze stopu aluminium z metalową ramą zapewnia doskonały wygląd przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej wydajności bezprzewodowej
- Płytka pozycjonująca z włókna węglowego: Zapewnia to wyraźne reakcje fizyczne i akustyczne podczas naciskania klawiszy, jednocześnie skutecznie redukując wibracje klawiszy
- Regulowane mocowanie z uszczelką: Możesz łatwo przełączać między dwoma rodzajami amortyzacji procesu naciskania klawiszy za pomocą przełącznika wychylnego
- Kolorowy ekran dotykowy OLED: Możesz sprawdzać informacje dotyczące pracy systemu i spersonalizować ustawienia klawiatury, a wbudowane trzydrożne pokrętło umożliwia szybką zmianę ustawień.
- Przedłużona silikonowa podpórka pod nadgarstki: Zapewnia wygodne naciskanie klawiszy oraz zachowuje trwałość przez długi czas
- Trzy tryby połączeń: Możesz skorzystać z technologii Bluetooth, aby sparować z jednocześnie trzema urządzeniami i przełączać miedzy nimi, połączenia bezprzewodowego RF 2,4 GHz o niskim poziomie opóźnień, a także standardowego połączenia przewodowego przez USB
- Lepsze wrażenia podczas pisania: Fabrycznie nasmarowane przełączniki mechaniczne ROG NX oraz pianki tłumiące dźwięk zapewniają bardziej płynny proces naciskania klawiszy i lepszą akustykę.
Dane techniczne
| Model | ROG Azoth Extreme |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Zasilanie | Bateria |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 332 x 139 x 40 mm |
| Waga | 2.2 kg |