Producenci
Asus Klawiatura ROG Falchion ACE HFX M605 USB-C/8000Hz/0.125ms
Opis
ROG Falchion Ace HFX
Klawiatura do gier analogowych ROG Falchion Ace HFX 65% z wstępnie nasmarowanymi przełącznikami magnetycznymi ROG HFX, przełącznikiem Rapid Trigger, trybem Speed Tap, interaktywnym panelem dotykowym, częstotliwością odpytywania 8000 Hz, pięciowarstwowym tłumieniem i mocowaniem uszczelki silikonowej, dwoma portami typu C, trzema kątami nachylenia i etui
- Przełączniki magnetyczne ROG HFX: zapewniają solidne wrażenia i możliwość dostosowania reakcji na poziomie 0,14,0 mm, co umożliwia natychmiastowe naciśnięcie klawisza
- Przełącznik Rapid Trigger: wygodny przełącznik zapewniający najszybszą reakcję na pisanie i powtarzanie klawiszy
- Tryb szybkiego stuknięcia: uzyskaj natychmiastowe zmiany kierunku i wyeliminuj luki czasowe, nadając priorytet najnowszemu wprowadzaniu bez zwalniania poprzedniego klawisza
- Częstotliwość odpytywania 8000 Hz: zapewnia czas reakcji 0,125 ms nawet 8 razy szybszy niż w przypadku klawiatur konkurencji
- Lepsze wrażenia podczas pisania: Zintegrowana pięciowarstwowa amortyzacja i silikonowa uszczelka pochłaniają dźwięki pingowania i zapewniają bardziej miękkie pisanie
- Intuicyjne sterowanie: Ustaw punkt aktywacji, odtwarzaj/pauzuj multimedia, dostosuj głośność i podświetlenie klawiatury za pomocą przycisku wielofunkcyjnego i interaktywnego panelu dotykowego
- Dwa porty USB-C : elastyczne rozmieszczenie portów zapewniające bardziej uporządkowaną konfigurację i umożliwiające użytkownikom szybkie przełączanie się między dwoma komputerami
Dane techniczne
| Model | ROG Falchion ACE HFX |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB-C |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 315 x 115 x 35 mm |
| Waga | 643 g |