Producenci
Asus Klawiatura TUF Gaiming K1 RGB lighting/USB/black
Opis
Klawiatura ASUS TUF Gaming K1 RGB z dedykowanym pokrętłem głośności, odpornością na zalanie, bocznym paskiem świetlnym i Armoury Crate
- Dotykowe przełączniki TUF Gaming z 19-klawiszową funkcją rollover zapewniającą responsywną i niezawodną wydajność
- Dynamiczne efekty świetlne RGB i zamontowany z boku pasek świetlny do oświetlania gry
- Dedykowane pokrętło głośności do szybkiej i łatwej regulacji dźwięku
- Trwała, wzmocniona rama z tworzywa sztucznego odporna na rozlanie do 300 ml zapewnia stabilność i niezawodność na co dzień
- Aplikacja Armoury Crate zapewnia rozbudowane sterowanie i intuicyjny interfejs, dzięki którym możesz dostosować klawiaturę do swoich potrzeb
- Odłączana ergonomiczna podpórka pod nadgarstki dla większego komfortu
Dane techniczne
| Model | TUF Gaming K1 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 451 x 155 x 36 mm |
| Waga | 810 g |