Producenci
Asus Komputer All-in-One A5402WVAK-BA135X i7-1360P 8GB/512GB/23.8 cala Win 11 PRO
Opis
ASUS A5402WVA jest wyposażony w procesor Intel Core i7 do 13. generacji, gwarantujący bezkompromisową wydajność w zakresie mocy obliczeniowej1. Oferując zintegrowany, wzmacniający basy subwoofer wysokiej klasy, głośniki stereo wysokiej jakości oraz inteligentny wzmacniacz z Dolby Atmos i dwukierunkową redukcją szumów ze wspomaganiem sztuczną inteligencją, a ponadto doskonały 23,8-calowy ekran FHD NanoEdge z certyfikatem TÜV Rheinland, ASUS A5402WVA gwarantuje Ci pełną immersję w niesamowitych efektach wizualnych i doskonałym dźwięku. Możesz więc cieszyć się optymalną rozrywką i wydajną pracą produktywną.
Dane techniczne
| Model | A5402WVA |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 16 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-1360P |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 426 mm |
| Szerokość | 541 mm |
| Głębokość | 57 mm |
| Waga | 8.9 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|